Bizimle iletişime geçin

Büyüler

Tavuk Yumurtası Büyüsü

Yayınlanan

on

Ülkemizde oldukça yaygın olan TAVUK YUMURTASI BÜYÜSÜ kara büyü sınıfına girmektedir. Ayırma büyüsü olarak bilinir, genellikle karı koca arasını ve sevgililerin arasını açmak için kullanılmaktadır. Tavuk yumurtası büyüsünün yapılması oldukça basittir, birçok kişi tarafından yapılabilir, ama bozulması oldukça zordur ve uzman ilim sahibi hocalar tarafından kitabına uygun yapılması gerekmektedir. Yumurta büyülerinde uygulanan işlemlerde muhakkak yumurta sarısı ve beyazı olarak ayrılmalıdır, genellikle tuzlu suda bekletilen yumurtalar tercih edilir, sebebi büyünün etkisiyle ayrılan eşler arasında kötü kavgalar kötü durumlar olmaması içindir. TAVUK YUMURTASI BÜYÜSÜ yaptırmanın amacı sevenleri ayırmak ve yuva dağıtmak olduğu için vicdanen çok riskli bir büyü çeşididir. tavuk yumurtası büyüsü yaptıran kişinin yapması gereken en önemli şey niyetini doğru ve düzgün yapması olarak bilinir.

Büyüler

Yumurta Büyüsü

Yayınlanan

on

Tarafından

Çok kolay bulunabilen malzemelerle yapılması açısından YUMURTA BÜYÜSÜ basit yapılabilen bir büyüdür. Ama basit olması kötü amaçlı olmadığı anlamına gelmemelidir. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır, Yumurta büyüsü birçok kişi tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Ama bozmak için muhakkak uzman bir medyum veya hocadan yardım alınmalıdır. YUMURTA BÜYÜSÜ nün amacı ayrılıklar için olduğundan, kişileri ayırmada kullanılır. Yapılışındaki kolaylık şu şekildedir, yumurtayı bir gün tuzlu suda bekletip ertesi gün sarısını ve beyazını ayırarak farklı kaplara alırız, amaç sarı ve beyaz tarafını ayırmaktır. Sarı tarafı kadını, beyaz tarafı erkeği temsil ettiği için, sarı olan taraf güneş gören bir yerde beyaz olan taraf da karanlık bir yerde tutulmalıdır. Buradaki amaç gece ve gündüz ibareleridir, yani ayrılmalarını istediğiniz kişilerin gündüz ve gece gibi ters zıtta olmalarını sağlamaktır amaç.

Okumaya devam et

Büyüler

Uzaklaştırma Büyüsü

Yayınlanan

on

Tarafından

Uzaklaştırma büyüsü sevilmeyen istenmeyen bir kişinin, bulunduğu yerden mekandan uzaklaştırılması olarak yapılmaktadır. Ya da insan olarak sevmediğiniz birini veya istemediğiniz birini kendinizden uzaklaştırmak içinde yapılmaktadır. Günümüzde en çok yaptırılmak istenen UZAKLAŞTIRMA BÜYÜSÜ uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bir kişi, diğer kişinin kendisinden uzaklaşmasını istiyorsa yaptırdığı uzaklaştırma büyüsü, kısaca kendinden soğutma olarak da adlandırılabilir. Eğer ki evden veya bulunduğu ikamet ettiği ortamdan mekandan ayrılması için yapılmışsa, o kişi kısa sürede bulunduğu yere bir daha dönmemek üzere ayrılabilir. UZAKLAŞTIRMA BÜYÜSÜ nün tesiri oldukça yüksektir, etkisini çok kısa sürede göstermektedir. Uzaklaştırmak büyüsünü bozdurmak isteyen kişi çok iyi ilim sahibi uzman bir medyum bularak çalışmalara başlamalıdır, aksi takdirde büyünün tesirini ortadan kaldıramaz.

Okumaya devam et

Büyüler

Tırnak Büyüsü

Yayınlanan

on

Tarafından

Tırnak büyüsünün anlamı bir kişiyi kendine aşık etmektir veya o kişinin sizden etkilenmesini sağlamaktır. Çok uzun zamandan beri yapılmakta olan bu büyü şeklinin amacı, kişiyi kendine aşık etmek veya bağlamaktır. Dolayısıyla TIRNAK BÜYÜLERİ çok etkili büyü sınıfına girmektedir, büyüyü uygulayacak kişinin referanslarının çok iyi ve uzman birisi olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Amaç ortada olmayan birini değil, aksine var olan birini kendine daha sıkı bağlamaktır. TIRNAK BÜYÜLERİ farklı medyum ve hocalar aracılığıyla farklı şekillerde yapılmaktadır. en basit örneklerden bir tanesi, büyüyü yaptıracak olan kişinin kendi tırnağını keserek, bunu yakıp kül haline gelince, kendisine aşık olmasını istediği kişiye bir şekilde yedirmesi veya içirmesidir. Tabi ki her büyü yapımındaki gibi bazı duaların okunması veya bazı tılsımların bulunması şarttır.

Okumaya devam et

Trending

Copyright © 2020 | Tüm Hakları Saklıdır - Medyum Şafak Kibaroğlu