Bizimle iletişime geçin

Vefkler

Kuvvetli Vefkler

Yayınlanan

on

Vefkleri daha kuvvetli ve olumlu sonuçlar verebilecek hale sokabilmek için, dört büyük meleğin isimlerini yapılan vefkin köşelerine yazarsak çok daha kuvvetli olmaktadır. Çünkü bu dört büyük melek isimleri, yazılmış olan vefklere çok fazla etki etmektedir. Kuvvetli Vefkler yapımında Cebrail ismi, muhabbeti, evliliği, aşkı ve kazanç olaylarında ilerlemeyi temsil etmektedir. İsrafil ismi ise geçimsizliği, ayrılığı ve huzursuzluğu ortadan kaldırmak için yazılır. Mikail ismi ise bolluğu, bereketi, hayır ve bereketi temsilen yazılmalıdır. Azrail ismi ise şifa bulmak adına kullanılmaktadır, uykusuzluğu, kabus ve sıkıntılardan kurtulmak, hastalık ve belalardan uzak durmak adına yazılmalıdır. Kuvvetli Vefkler yapılırken tabi bu durumların tam tersi olan kötülükler içinde vefkler hazırlanmaktadır, ama bu vefkler iyilik amacı gütmediği için büyü anlamını taşımaktadır.

Vefkler

Aşk Büyüsü

Yayınlanan

on

Tarafından

Öncelikle aşk büyüsü ne amaç ile yapılır sorusuna değinmek daha doğru olacaktır. Kişiler karşılıksız bir aşk yaşıyor ise ya da aşklarına karşılık bulamıyor ise bu büyü yapılabilir. Bu büyü giden bir sevgiliyi ve ya eşi geri getirmek için de yapılabilmektedir. Aşk büyüleri en yaygın olarak yapılan ve ak büyüler arasında yer almaktadır ve çok kişi büyüyü yaptırır. Genelde kadınlar eşlerine yaparlar ve kocalarını evlerine bağlarlar. Kocalar eşlerinden başka kimseyi gözü görmez ve mutlu bir evlilik hayatı sürerler. Aynı zamanda karşılıksız aşk yaşayan kişiler bu büyü sayesinde aşklarını ve sevgilerini doya doya yaşama fırsatı bulurlar.

Aşk büyülerini herkes her hoca yapamaz, her büyü de olduğu gibi aşk büyüsünde de yine alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım almaları doğru bir karar olacaktır. Aşk büyüleri bir anlamda sevdikleri kişiyi kendine bağlamak için yapılan iyi niyetli büyülerdir. Birçok aşk büyüsü çeşidi bulunmaktadır. Eşi eve bağlamak için yapılanı vardır, giden sevgilinin büyük pişmanlıklar içinde geri gelmesi için yapılan vardır, çiftler bir arada ama yine de aşklarının uzun sürmesi için yine büyüden yardım alırlar. Her büyü gibi büyünün niçin yapılacağı çok önemlidir. Aşk büyüleri arasında en yaygın olan ve çok etkili bir aşk büyüsü olan büyü canbar aşk büyüsüdür. Bu büyü oldukça etkilidir ve doğru yapılması gerekir. Canbar aşk büyüsü ile giden sevgililer ve eşler geri dönerler . bu büyü ile büyü yaptıran kişi sevdiğine ve ya eşine tekrar kavuşmuş olur ve aşkları uzun süre devam eder. Bu büyünün yapıldığı kişi karşı tarafa büyük bir aşk bile bağlanırlar. Gözleri başka kimseyi görmez ve sadık kalırlar.

Yine etkili bir büyü olan kaşık büyüsü de aşk ve bağlama büyüleri arasında yerini almıştır. Bu büyü çeşidinde de kaşıklar kullanılır ve kaşıklar birbirlerine yüzleri dönük şekilde bağlanır ve dua sonrası büyü tutar. Her büyü de yapılması gereken yine alanında başarılı bir medyum ya da hoca dan yardım alınması gerekir. yanlış ve ya eksik yapıldığında ters etkiler oluşabilir.

Aşk büyüleri , insanların en çok yaptırdıkları ve aynı zamanda yaptırmak istedikleri büyüler arasında en başta yer alan bir büyüdür. Aşk için insanlar her şeyi yapabiliyor. ayrıca aşık bir insan en tehlikeli insan olabilir kimi durumlarda, özellikle bu aşık insanlar aşklarına karşılık bulamıyor ise, bu durum daha tehlikeli bir hal alabiliyor, insanlardaki elde etmek hırsı ve aşık oldukları kişiyi elde etmedeki hırsları insanları bu duruma getirebilir. Bu gibi insanlar yani açıkçası aşklarına karşılık bulamayan kişiler büyü yolunu kullanabiliyor. Büyü yolu ve yöntemi kullanarak sevdiklerini elde edebilirler. Büyüler sadece aşk için yapılmasının yanı sıra, bitmek üzere olan evlilikleri kurtarmak için de yapılabilmekte. Bununla birlikte giden bir sevgiliyi ve ya da giden bir eşi geri döndürmek için yine aşk büyülerinden yararlanılır. Aşk büyüleri de kendi içlerinde gruplara ayrılırlar. Aşk büyüleri de çoğunlukla kişinin tırnak resim ve ya elbisesinden bir parça ile yapılabilir. Bu gibi malzemeler ile yapılan büyüler her zaman daha fazla etkili olmuştur. Bunun sebebi ise, kişinin dns ını taşıyan malzemeler direk olarak kişiyi ifade etmesinden kaynaklanan bir durumdur. Aşk büyülerinin en etkili olanları ise canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüsüdür diyebiliriz, bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilere uygulanan büyüler canbar aşk büyüsü ve odkara aşk büyüdür. Büyü yaptırmak isteyen kişi odkara aşk büyüsünü yaptırmak istiyor ise süresinin uzun sürmesini isteyen kişidir. Odkara aşk büyüsünün etkisi canbar aşk büyüsüne göre elbette daha fazla olacaktır. Aşk büyüleri en çok tercih edilen büyülerin başında gelir her zaman. Kişinin tırnağı ile yapılan büyüler yine etkili büyüler arasında yer alır. Bununla birlikte kişinin elbisesinden koparılan bir parça ile bu büyüler yine yapılabilmekte. Burada önemli olan konu ise, kişiye ait bir şeyler olmasıdır. Geçmiş tarihlere baktığımızda insanlar tırnaklarını geceleri kesmemeye ve kesilen tırnakların toprağa gömülmesine özen gösterilmiştir. Bunların elbette nedenleri vardır, insanların büyülerden korunmak istemesi en güzel örnek teşkil edecektir elbette.

 

Okumaya devam et

Vefkler

Vefk

Yayınlanan

on

Tarafından

Vefk dini anlamda çok tesirli dua şeklidir. Ayrıca Vefk’in Anlamı, insanların içinde bulunduğu dertlerden, sorunlardan, sıkıntılardan ve problemlerden kurtulmak, herhangi bir amaca ulaşabilmek için yapılan işlemler sonucu oluşacak enerjinin kişiye ya da hedefe ulaşabilmesi için yapılan çizimlerin dua şekline getirilmesi diyebiliriz. Vefk yapabilecek kişinin muhakkak Arap alfabesini çok iyi bilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan vefk ‘in hiç bir faydası olmaz. Vefk’in Anlamını bu şekilde anlattıktan sonra gelelim vefk’in yapılışındaki dikkat edilmesi gereken hususlara; vefk bir dörtgen içerisine belirli zamanlarda sayılar yazılır ve bu sayıların Arapça karşılığı olan harfler eklenir, Esma-i Hüsna, sureler ve ayetlerin, kelimeler, sayılar ve harflerle birleştirilip oluşturulan dörtgen şeklin içerisine yerleştirilmesiyle son bulur. Ayrıca şunu belirtmekte fayda vardır, vefk hazırlanış bakımından kişiye özeldir.

Okumaya devam et

Vefkler

Vefk Yaptırmak

Yayınlanan

on

Tarafından

Günümüzde birçok insan Vefk Yaptırmak istemektedir. İçinde bulunduğu durumlardan ve şartlardan dolayı dışardan yardım alarak, olumsuzluk içeren durumlardan kurtulabilmek adına insanlar vefk yaptırırlar. İnternet web sitelerinde vefkler hakkında bunca bilgi verilmesine rağmen hala kişilerin bu konuda merak ettikleri birçok sorular bulunmaktadır. Bunların en başında Vefk Yaptırmak günah mıdır? sorusu gelmektedir. İyilik amacı güden vefkler genellikle çoğunlukta olup ve genelde vefkler güçlü dualarla yapıldığından günah olmadığı belirtilmektedir. Kötü amaçla yapılmış olan bazı vefkler tabi ki günahtır ama genel olarak Allah’ın müsaadesi olmadan zaten hiçbir şeyin olmadığı kesindir. Vefk kavramı çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan bir kavramdır. İnsanlara zarar verici anlamda yapılmadığı sürece ve dualarla yapıldığı sürece sıkıntı yaratacak bir durum oluşmamaktadır.

Okumaya devam et

Trending

Copyright © 2020 | Tüm Hakları Saklıdır - Medyum Şafak Kibaroğlu